Realitní kancelář
Váš trumf na trhu nemovitostíkompletní realitní, finanční a právní servis

CSOB
ČSOB
Hypoteční banka
Hypoteční Banka


   Nabídka realitních služeb

Jsme zkušený tým realitních makléřů a externích spolupracovníků z oblasti realitní, právní, stavební, daňové a z oblasti znaleckých ocenění, který působí na trhu s nemovitostmi v Ústeckém kraji - konkrétně reality v okrese Ústí nad Labem, Děčín, Česká Lípa, Teplice, Litoměřice a Lovosice. Naše realitní kancelář se řídí pravidly Asociace realitních kanceláří České republiky, která je největší profesní sdružení odborníků, obchodníků a dalších profesionálů působících na trhu nemovitostí v České republice.

Nabízíme kompletní a profesionální servis týkající se prodeje, pronájmu, koupě a nájmu u všech druhů nemovitostí s dokonalou a letitou znalostí místního prostředí - známe reality v kraji. Dále nabízíme aktivní spolupráci s finančními ústavy s cílem nalezení cesty k pořízení bytu či domu i jiných realit pro ty, kterým schází peněžní hotovost.

Pro doplnění našeho týmu hledáme pracovníky na pozice realitní makléř a vedoucí pobočky pro oblast  Ústecký kraj - konkrétně pro okres Ústí nad Labem, Děčín, Česká Lípa, Teplice, Litoměřice a Lovosice a Liberecký kraj pro okres Librec a Jablonec nad Nisou. 

Pro tuzemskou i zahraniční klientelu hledáme všechny druhy nemovitostí po celém Ústeckém kraji. Navštivte nás, zavolejte nebo nás kontaktujte - přijedeme k Vám. Pro naše developerské projekty hledáme pozemky (i bez inženýrských sítí) vhodné pro realizaci nových bytových nebo rodinných domů, případně logistických center.


VSTUPTE


osvětlení venkovní lampy
Osvětlovací technika za nejnižší ceny


 

 

Počítadlo.cz
CNW:Counter